tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CAC - CAP

V březnu 2007 mě vzali na výstavu zase. Tentokrát se konala v hotelu Pyramida v Praze a protože už jsem byl v té době vykastrovaný, musel jsem být přeřazen do jiné třídy. Ale i tak jsem předvedl své kvality a dopadl jsem dobře - získal jsem první titul CAP. Bývala by byla i nominace, ale ta mi utekla kvůli mé paničce, protože mě neuměla pořádně předvést – no zkrátka oba jsme začátečníci.... a každý začátek je těžký :O)

V prosinci 2007 jsme šli na další výstavu (opět v Praze). Vybojoval jsem (jak jinak) titul CAP a tentokrát jsem uspěl i v nominaci do BIS.

Poslední titul CAP jsem získal v únoru 2008 na výstavě v Kongresovém centru a moje panička tak mohla požádat o udělení titulu Premior a zároveň mi k němu vybrala krásnou vínovou kokardu. Všechny mé tituly a kokardy mi panička nechává zasklít a já se na ně chodím dívat do předsíně, kde visí na stěně... a občas vezmu sebou i moji kámošku Betty, aby viděla, že nejsem jen tak někdo....:O)

 

www.non-prescription-pharmacy.com