tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CAGPIB

Následující den jsem byl přeřazen do vyšší třídy a tak jsem soutěžil o titul CAGPIB. Opět jsem byl ve skvělé formě, velmi dobře jsem se prezentoval a tak tento titul jsem získal naprosto s přehledem a současně jsem dostal nominaci do BIS, kde jsem opět skončil druhý. Po návratu z Bratislavy požádala panička o přiznání titulu Inter Premior a vybrala mi k němu tentokráte růžovou kokardu. Opět nechala zasklít kokardu i diplom a pověsila je na zeď.

Na konci srpna jsem odcestoval do Chodové Plané, abych si dovezl domů další diplom s titulem CAGPIB, což se mi podařilo a místo kokardy jsem dostal medaili. Moje milující panička mi slíbila, že když přivezu další titul, tak nám s Betty koupí krásné odpočívadlo - no musím uznat, že fakt sliby plní (viz má galerie).
Vrátili jsme se domů a za pár dní mi panička přinesla krásné odpočívadlo. Hned po smontování jsme se na něj oba pěkně uvelebili a občas se i poporeme o místečko nahoře.
Do konce letošního roku plánuji ještě několik výstav v Praze a Pardubicích. Mým kočičím snem je být Supreme Premior jako můj taťka Fábi. Tak mi držte palečky, ať se mi můj kočičí sen splní.

Pro další titul CAGPIB jsem si zašel na výstavu do Kongresového centra (opět v Praze). Odnesl jsem si tradičně další titul CAGPIB a v nominaci jsem opět skončil druhý. Tentokrát mě panička vzala poprvé k fotografovi, pravda trochu jsem se bál a tak je to na fotkách i vidět. To jsem ještě netušil, že mé foto bude otištěno v časopise Naše Kočky č.12/2008 na SBĚRATELSKÝCH KARTIČKÁCH.

Dne 15.11.2008 jsme opět všichni (kromě Betty) vyrazili vláčkem do Pardubic, z nádraží jsme se vydali pár stanic autobusem do sokolovny Na Olšinkách, kde se výstava konala. Když jsme dorazili na místo a prošel jsem kontrolní prohlídkou, dostal jsem od své paničky výborné papáníčko - svoji oblíbenou konzervu od Finnernu Miamor calamari s tuňákem. Pak mě zavolali na posouzení. Měl jsem velmi dobrý start do soutěže, postoupil jsem rovnou do finále BIS. Finále bylo velmi dramatické dopadlo 2:2, a tak se muselo rozhodnout o vítězi mezi kocoury losem. Paní posuzovatelka mi zřejmě chtěla udělat radost, a tak rozhodla v můj prospěch. Pak přišlo další kolo, kde jsem nastupoval proti vítězné kočce a vyhrál 4:0 a poprvé jsem vyhrál BEST IN SHOW. No musím uznat, že to byl nejhezčí dárek k mým 3.narozeninám. Dostal jsem nádherný pohár, 2 kokardy, titul CAGPIB a diplom.

V sobotu dne 13.12.2008 jsem byl na výstavě ve Stromovce v Praze. Dostal jsem opět svoji oblíbenou konzervu s calamarami a tuňákem. Tentokrát mě posuzovala paní porotkyně ze Švédska a řekla mi, že mě pozve na rozstřel. Moje panička byla zklamaná, protože na rozdíl ode mě věděla s kým se střetnu o postup do nominace. Rozstřel jsem vyhrál a zvítězil tak po druhé v soutěži BEST IN SHOW. V neděli 14.12.2008 mě posuzovala paní porotkyně z Itálie a dokonce mi dala pusinku. Řekla, že jsem krásný kocour a rovnou mi udělila nominaci do BIS. Bohužel v nominaci jsem už takové štěstí neměl a skončil zase druhý.... Během víkendu jsem tedy získal 5. a 6. titul CAGPIB, 1 krásný pohár za vítězství v BIS, samozřejmě 2 diplomy a 3 kokardy.

Panička mě také přihlásila do soutěže Kočka roku 2008,tak uvidím, jak se mi v této soutěži bude dařit. Moc velkou šanci asi nemám, není z čeho vybírat a tak mám zisk jen 188 bodů.

Poslední lednový víkend jsem jel na výstavu do Plzně, cesta vláčkem byla docela rychlá, a tak jsme na výstavu do kulturního domu JAS dorazili docela brzo. Začal jsem velmi dobře, paní posuzovatelka mě poslala rovnou do nominace na BIS, kde jsem získal další vítězství v BEST IN SHOW. Už mi zbývá soutěžit jen o jeden titul CAGPIB, abych tuto sbírku měl uzavřenou a mohl začít soutěžit o stejný titul, jako má můj taťka Fabi. Když jsme byli na výstavě v Plzni, moje panička objevila báječnou hru pro mě a Betty. Říkala, že až přijedeme domů, že mi ji koupí, za to že jsem opět vyhrál v BIS. No, řekněte sami, odměnu si přece zasloužím.... :-) V pondělí panička dostala zprávu, že mám opět několik fotek v časopise Recepty Prima nápadů – pochází však z výstavy, která proběhla 15.12.2007 v Praze na Smíchově. Za vítězství v Plzni jsem dostal Koulodráhu je to skvělá hračka pro mě – pravda občas jí půjčím i Betty.....i když velmi nerad.

Další 2 výstavy jsem absolvoval v únoru v Praze. Konaly se ve dnech 14. a 15.2.2009 v Kongresovém centru. V sobotu jsem se na výstavě setkal se svým taťkou Fabienem. Zalekl jsem se role favorita a skončil jsem pouze s titulem CAGPIB - tentokrát bez nominace. Byl to můj poslední titul pro získání Grand Inter Premiora a panička požádala o přeřazení do vyšší třídy.

Pokračování na stránce CAPS »»

 

www.non-prescription-pharmacy.com