tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CAPIB

V březnu 2008 jsme vyrazili dobývat další výstavní tituly. Výstava byla opět v hotelu Pyramida v Praze. Odnesl jsem si z ní další titul do sbírky (tentokrát CAPIB) a současně jsem bravurně zvládl i další nominaci do BIS.

Na další výstavu jsme jeli vláčkem. Konala se v nedaleké Příbrami v červnu 2008 a já si z ní přivezl další titul CAPIB.

Začátkem srpna 2008 mě vyvezli až do Bratislavy, abych mohl dokončit svoji sbírku titulů pro získání Interpremiora. Ještě než jsme odjeli na výstavu, spadly mi v předsíni všechny diplomy a rozbily se mi. Bylo mi to líto, ale panička mi řekla, že je to dobré znamení a že určitě vyhraju. A tak jsme za několik dní odcestovali.... Tentokráte s námi jela i Betty, aby nemusela být sama doma. Po náročné cestě jsem se excelentně předvedl v základní soutěži, kde jsem získal svůj poslední titul CAPIB a současně jsem dostal i nominaci do BIS, kde jsem skončil druhý. Po výstavě jsme odjeli do hotelu Echo, kde jsme měli zajištěné ubytování. Po příchodu na náš pokoj jsme se s Betty trochu báli. Nejprve jsme zkoumali nové prostředí, pak se trochu nabaštili a obhlédli místečko ke spaní. Betty využila nepřítomnosti paničky a nečekaně zmizela. O jejím zmizení neměla panička ani tušení..... Asi za hodinu se vrátil páníček, který byl v té době venku s Katkou a Stankem, a začal Betty shánět a tak nebylo o zábavu nouze. Prohledali jsme úplně všechno, ale na volání se neozývala a tak jsme si mysleli, že se vydala na prohlídku hotelu sama. Panička zašla na recepci a ptala se, jestli neviděli kočičku. Říkali, že ne, a tak se panička vrátila zpět na pokoj a znovu začala prohlédávat všechny mezery a škvíry. Po chvíli jsme našli asi 5cm mezeru mezi topením a obložením zdi a v ní "zabarikádovanou" Betty. Ani nás nenapadlo, že naše "hadrová princezna" Betty dokáže i nemožné a napasuje se do tak maličkého prostoru. Ven se jí evidentně nechtělo a tak ke slovu přišla malá válečná lest... Protože je Betty velká milovnice sýrových bonbonků, panička na ní políčila past. Zachrastila krabičkou s bonbonky a naše princezna, jak je jejím zvykem, se hned začala ozývat, za dřevěným obložením ústředního topení. Museli jsme ji trochu pomoc, abychom ji dostali ven a po této zkušenosti ji necháváme raději doma, protože se jí na výstavách evidentně nelíbí.

Pokračování na stránce CAGPIB »»

 

www.non-prescription-pharmacy.com