tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Stromovka

(prosinec 2010)

 

Týden před výstavou mě panička vytáhla z mého pelíšku a vzala mě rovnou do sprchy. Koupel vůbec nebyla tak nepříjemná, jak se z počátku zdálo. Čekal jsem, že dostanu odměnu, za to že jsem byl hodný, ale moje panička na ní úplně zapomněla, pochopíte to ?...já tedy ne...o))
V sobotu 18.12.2010 mě vzali zase do pražské Stromovky, kde se konala předvánoční mezinárodní výstava koček. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své klícce a těšil jsem se, že budu mít paničku u sebe. No to jsem se pěkně zmýlil, klidně si odešla stewardovat a mě tam zase nechala samotného, aspoň že mi připravila moje oblíbené dobrůtky...o)) Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky, která k nám přijela až z Dánska. Měl jsem štěstí, protože kocourek egyptský MAU, se kterým jsem měl jít do rozstřelu o nominaci do BIS, měl špatně zbarvené oko a tak jsem postoupil přímo ze základní soutěže do finále BIS.
Ve finále BIS jsem se utkal s britským červeným mramorovaným kocourkem, kterého paní posuzovatelka nazvala Garfieldem a porazil jsem ho 4:0. Získal jsem další pohár do své sbírky, kokardu a diplom a protože se mi podařilo vyhrát ve finále BIS po dvou letech, obdržel jsem titul DISTINGUISHED SHOW MERIT, který se uděluje doživotně a tím je má sbírka titulů definitivně uzavřená.
Od letošního roku měla být změněna pravidla soutěže Kočka roku 2010. Rozhodli jsme se, že se nebudeme této soutěže zúčastňovat. Panička se mnou nechce jezdit od výstavy k výstavě jenom proto, abych se stal opět Kočkou roku....o)))

 

www.non-prescription-pharmacy.com