tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CHodová Planá

(září 2010)

 

Další výpravu kočičáků jsme uspořádali začátkem září do Chodové Plané, kde se konala výstava v Kulturním domě pod záštitou starosty městyse. Musím přiznat, že na tuhle výstavu jezdíme moc rádi, ne protože jsem tady loni získal svůj poslední soutěžní titul CAPS a tím se ze mě stal vysněný SupremePremior, ale protože se tato výstava výrazně liší od jiných. Je to zřejmě tím, že prostory kulturního domu působí velmi útulně, takže se tady cítíte opravdu jako doma.
Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky. Moc se jí líbily moje krásné zelené oči a kresba mého kožíšku, udělila mi zvláštní cenu a současně mě poslala rovnou do finále Best in Show.
Ve finále Best In Show jsem se utkal s britským lilovým kocourkem. Oba jsme dostali stejný počet hlasů a tak se muselo losovat, tentokráte byla udělena výjimka a losoval návštěvník výstavy. Měl jsem štěstí, tuto soutěž jsem vyhrál. Získal jsem svůj jubilejní 20. pohár, krásnou kokardu a diplom.

 

 

www.non-prescription-pharmacy.com