tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Freya Cat Show 2010

V druhé polovině ledna se v prostorách základní školy Mojžíř v Ústí nad Labem konala mezinárodní výstava koček FREYA CAT SHOW 2010. Tři dny před výstavou jsem podstoupil nepříjemnou koupel, ale tentokrát jsem se rozhodl, že budu hodný kocourek. Panička se nestačila divit a tak mi slíbila odměnu. Při představě, že dostanu své oblíbené krevetky s tuňákem, jsem ve sprše držel jak přibitý, protože taková dobrůtka za překonání odporu ke koupání stojí že.... O)))))  Cesta vlakem netrvala dlouho a tak jsme zanedlouho přestoupili na trolejbus, který nás dovezl přímo před základní školu.
Po absolvování veterinární přejímky jsem se rychle zabydlel ve své klícce. Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele z České republiky, moc jsem se mu líbil, řekl mi,: „že je velká škoda, že už mi nemůže udělit žádný titul, tak mi alespoň věnuje zvláštní cenu“. Musel jsem chvilku čekat na rozstřel, než pan posuzovatel posoudil kocourka sphynx skupiny 5. Kocourek se choval nemožně a navíc během posuzování stačil ošklivě pokousat svoji paničku a tím byl vyloučen z další soutěže. Díky tomu se rozstřel o nominaci neuskutečnil a já jsem tak přímo postoupil do BIS. Ve finale BIS jsem měl za soupeře kocourky snowshoe a evropského. Oba kocourky jsem porazil a zvítězil jsem ve finále BIS 4:0 a protože se tentokráte volilo i Best Opposite Sex (nejlepší kočka opačného pohlaví), tak jsem musel ještě soupeřit se somálskou kočičkou, kterou jsem porazil rovněž 4:0. Tím se ze mě stal Best kastrát kategorie III. Podařilo se mi obhájit loňské vítězství v této soutěži a tak jsem si opět odnesl nádherný pohár, 2 kokardy a samozřejmě diplom.

 

www.non-prescription-pharmacy.com