tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kongresové centrum

(říjen 2010)

 

V polovině října se konala mezinárodní výstava koček v Praze v Kongresovém centru. Přestože se v poslední době necítím nejlépe, vzala mě panička na oba dva dny na výstavu. Kde jsem se „dokonale“ předvedl při posuzovaní. Chtěl jsem být za miminko a tak jsem využil příležitosti při posuzování a vlezl jsem paničce do náruče,....o)) Pan posuzovatel byl z Holandska a protože doma má ty samé kočky jako jsem já, velice ho moje gesto rozesmálo, pravil: „ že jsem maminky mazánek“. Udělil mi zvláštní cenu a i přes menší prohřešek při posuzování mě nominoval do Best In Show.
V neděli jsem byl na posouzení u paní posuzovatelky ze Švýcarska. Byl to pro mě velmi náročný víkend, musel jsem pózovat pro hodně fotografů jak profesionálů tak amatérů, moje foto by mělo být v Pražském deníku. Během říjnového víkendu jsem získal dvě zvláštní ceny, dva diplomy a dvě kokardy a po oba dva dny jsem byl nominován do Best In Show.

 

www.non-prescription-pharmacy.com