tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Ostrov 2010

Za získání titulu Kočka roku 2009 jsem dostal opět hodně dárečků. Nechyběly ani moje oblíbené konzervičky s dobrůtkami mořského kraba, kalmáry a krevetky s tuňákem. Na oslavu jsem si musel počkat, protože po výstavě nejraději odpočívám ve svém pelíšku, ve společnosti mé kámošky Betty, která mi velmi ráda opečovává můj kožíšek.

V sobotu 17.4.2010 jsme vyrazili na další mezinárodní výstavu koček, která se konala v Ostrově nedaleko Karlových Varů pod záštitou starosty města Ostrov. Na té to výstavě se sešlo celkem 191 kočičích uchazečů rozdělených do 4.výstavních kategorií soutěžících o nejrůznější výstavní tituly. Na výstavu jsme dorazili brzo a tak jsme nemuseli dlouho čekat na veterinární přejímku. Po zabydlení ve své klícce jsem vyrazil na obchůzku kulturního domu, kde se výstava konala. Panička mi chtěla koupit krásnou vestičku, abych na svých procházkách mohl být za fešáka...o)), bohužel mi byla malá a tak jsem se musel spokojit pouze s kočičím postrojem. Na posouzení jsem byl u své oblíbené posuzovatelky z České republiky, která u sebe měla žákyni, která rovněž byla z Česka, v poslední době se s ní na výstavách potkávám velmi často. Oběma jsem se líbil moc a tak mi udělili nominaci do finále BEST IN SHOW. Ve finále BIS jsem zvítězil nad kartouzským kocourkem 3:0. Z této soutěže jsem si odnesl další pohár do své sbírky a hezkou modrou kokardu.

 

www.non-prescription-pharmacy.com