tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Ústí nad Labem

(červenec 2010)

 

V sobotu 17.7.2010 jsme uspořádali menší výpravu kočičáků na výstavu, která se konala v kulturním domě Chemiků v Ústí nad Labem. Do Ústí jsme jeli v sestavě kočička devon rex, koťátko plemene sphynx a já, dorazili jsme poměrně brzo a tak jsme bez problému prošli veterinární přejímkou, která byla plná překvapení, co se týkalo chování několika kočičích jedinců. Na této výstavě se sešlo celkem 265 kočičáků, a zúčastnili se posuzovatelé z Portugalska, Ruska, Dánska a z České republiky. Největší zastoupení bylo v kategorii III. V této kategorii se sešlo celkem 135 kocourků a kočiček různých plemen, soutěžících o nejrůznější tituly např. - habešky, somálky, bengálky, burmila, britky, ocicati, ruská modrá, sphynx, snowshoe, donský sphynx, kurilský bobtail, jak vidíte sami nebylo to vůbec lehké.
 Po tradiční úpravě mé klícky jsem se v ní konečně mohl zabydlet. Nejvíc se vždy těším na své dobrůtky, které mi panička připraví. Už jsem si ač velmi nerad zvykl, že zůstávám v klícce sám. Tady tomu nebylo jinak, dokonce jsem zjistil, že má panička si klidně jezdí stewardovat na výstavy a mě nechává doma, no uznejte sami, to už nejsem dost dobrý, abych jezdil s ní....o)))
Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z Portugalska moc jsem se jí líbil, dostal jsem do ní pusinku, a několikrát mi pohladila můj krásný kožíšek. Řekla mi, že jsem její miláček, hned jak mě uviděla. Udělila mi zvláštní cenu a poslala mě rovnou do finále BIS. Po prezentaci u paní posuzovatelky mě objevil fotograf Ústeckého deníku a tak jsem opět udělal několik fotek pro tyto noviny. Ve finále BEST IN SHOW jsem se utkal s kocourky, kteří postoupili do finále od jiných posuzovatelů - snowshoe, burmila, britská modrá a zvítězil jsem 4:0, protože se soutěžilo o titul BEST OPOSITE SEX soutěžil jsem proti vítězné habešské kočičce, která přijela až z Dánska, měla smůlu porazil jsem ji také 4:0. Tím se ze mě stal vítěz Kategorie III. Z této výstavy jsem si odvezl další pohár do své sbírky, diplom a medaili.

Na výstavě jsem s paničkou zapózoval pro Ústecký deník, fotky si prohlédněte v mé galerii.

 

www.non-prescription-pharmacy.com