tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Brno

(květen 2011)

 

Asi 14 dní před výstavou panička vyndala ze skříně krabičku, ve které byly dočasně uloženy kokardy z výstav, okamžitě jsem toho využil a zabydlel jsem se v krabičce místo nich. Panička umístila svoji sbírku originálů šatiček na menší plochu a mě tak vznikl prostor pro úplně novou síň slávy, do které mi zavěsila diplomy a kokardy....... Musím konstatovat, že to panička vymyslela velmi dobře, mohu se na svoji sbírku dívat přímo ze svého pelíšku. Moje kámoška Betty aspoň vidí, že nejsem jen tak obyčejný kocour, ale na druhou stranu musím říct, že od té doby co Betty sebrala paničce náušnice, aby z ní byla parádnice, je vidět, že ani ona není jen tak nějaká obyčejná kočka.....o)))

Letos poprvé se konaly dvě jednodenní mezinárodní výstavy koček v hotelu Avanti pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje v Brně. Protože jsem ještě nikdy nebyl na výstavě v Brně, rozhodli jsme se, že uspořádáme výpravu kočičáků a uděláme si výlet na tuto výstavu. Cestovali jsme autíčkem ve složení kočička a kocourek Sphynx a koťátko Devon rex a já. Během jízdy jsem využil první příležitosti a utekl jsem z přepravky k paničce, abych si ji aspoň trošku užil. Správně jsem tušil, že bude zase po dobu výstavy pracovat jako stewardka..... Po projití veterinární přejímkou jsme vešli do sálu B, kde už pro nás byly připraveny naše klícky. Dostal jsem dobrůtku, přiznám se, že mi vůbec nechutnala, jsem smutný, když moje panička odejde pryč. Trošku jsem se snažil prospat, abych na posouzení byl fit...o))
Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z Finska. Řekla mi že mám: „nádherné zelené kukadla, výbornou kvalitu srsti, pěkný barevný kontrast a kresbu mého kožíšku“ a rozhodla, že mě rovnou pošle do BIS.
Ve finále BIS jsem se utkal s britským bílým kocourkem s oranžovýma očima a ruským modrým kocourkem, oba kocourky jsem porazil a vyhrál jsem 4:2. Naše výprava byla opět velmi úspěšná. Kocourek i kočička získali další titul, kočička si odnesla pohár za BIV a koťátko získalo rovněž titul a já jsem si z této soutěže odnesl další krásný pohár, diplom a nádhernou kokardu. Musím konstatovat, že má sbírka pohárů je zase o něco větší...o))

 

www.non-prescription-pharmacy.com