tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CHodová Planá

(září 2011)

 

V poslední době jsem začal paničku budit okolo půl čtvrté ráno, aby náhodou nezaspala do práce...o)) Abych jí probudil, začal jsem jí hladit svojí tlapičkou, netrvalo dlouho a panička mě pohladila v domnění, že už je načase, aby vylezla ze své vyhřáté postýlky. Chtěl jsem jí doprovodit i do koupelny, ale když jsem viděl, že leze rovnou do sprchy okamžitě jsem zmizel, aby mě tam nestrčila náhodou taky...o))

V sobotu 3. září naše výprava vyrazila ve složení kocourek a kočička plemene Devon Rex a kocourek Sphynx a já na další mezinárodní výstavu koček do Chodové Plané. V autě jsme probírali jaké máme šance na této výstavě, musím konstatovat, že moje panička odhadla naprosto přesně, že tentokrát si pohár domů neodvezu, bohužel to jsem ještě netušil, že měla pravdu...o))
Na výstavu jsme dorazili poměrně brzy a tak jsme nemuseli čekat frontu na veterinární přejímku. Po vyčištění a vyzdobení své klícky jsem se v ní zabydlel a panička odešla pracovat zase jako stewardka. Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele, který k nám přijel až z Francie. Měl jsem to štěstí, že mě už letos posuzoval v Příbrami, řekl mi, že: „mám fantastickou barvu oka, krásnou kvalitní srst a nádherný barevný kontrast a pak ještě dodal, že jsem velmi hodný a krásný kocourek“. Poté se mnou udělal i několik fotek pro mojí paničku na naše stránky. Dostal jsem od něho pusinku na rozloučenou a nominaci do finále BIS.
Ve finále BIS jsem se utkal s kocourky bengálským a britským krémovým, bohužel se potvrdilo to, co řekla moje panička v autě. Z této soutěže jsem si přivezl do své sbírky další diplom a medaili.

 

www.non-prescription-pharmacy.com