tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Freya Cat Autumn Show

(září 2011)

 

Při své noční obchůzce jsem zjistil, že se z našeho pokoje ozývá příšerné chrápání. V první chvíli jsem si myslel, že tak chrápe naše panička, protože ty příšerné zvuky se ozývali z její postýlky. Při důkladné kontrole jsem objevil chrápající klubíčko, které se nápadně podobalo Betty… o)) Musel jsem okamžitě zakročit, protože jak znám svojí kámošku, určitě by se jí zalíbila paničky postel natolik, že by se mohlo stát, že by naše panička musela spát na zemi….o)))

Na další výstavu panička přijala pozvání jako šéfstewardka a tak jsem se rozhodl, že pojedu s ní, abych na ní pěkně dohlédl. V poslední době jsem si všiml, že v BIS předvádí malá koťátka a tak bych velmi nerad, aby si nějaké přivezla domů, protože moc dobře vím, jak by to dopadlo, na nás by jí už vůbec nezbyl čas......o)) V sobotu 17.září jsme cestovali vláčkem do Ústí nad Labem, kde se během víkendu konaly, dvě mezinárodní výstavy pod názvem Freya Cat – podzim, v Kulturním domě Chemiků. Cesta uběhla poměrně rychle, panička mě tradičně vypustila z přepravky a tak jsem se mohl dívat z okénka. Po projití veterinární přejímky jsem se zabydlel ve své klícce a panička odešla.
Po chvilce se vrátila zpět v nějakém přestrojení, musím konstatovat, že měla příšernou ránu. Na hlavě měla hrozný klobouk, který vypadal jako hnízdo v něm byly umístěny dvě vajíčka a ještě tam byly dvě pipiny a nějaká brka s peřím. Úplně jsem se jí lekl, zřejmě jsi spletla kočičí výstavu s maškarním bálem. Po chvilce jsem si všiml, že takových bláznivých lidí jako je ona, je tady víc...o))) Později jsem se dozvěděl, že součástí této výstavy byla přehlídka netradičních klobouků, je vidět, že moje panička co se týká blbých nápadů nikdy nezklame...o)) No musím uznat, že jsem se mýlil, protože panička se svým apartním kloboučkem byla vybraná, aby udělala fotky do časopisu Naše kočky a já jsem samozřejmě musel být u toho..o))

V sobotu jsem byl na posouzení u pana posuzovatele, který k nám přijel až ze Švédska. Moc se mu líbil můj barevný kontrast, kvalita srsti a fantasticky zelené oči. Protože na této výstavě probíhalo paralelní posuzování, tak jsem pro velký úspěch byl posuzován dvakrát. U obou posuzovatelů jsem musel absolvovat rozstřel o nominaci do BIS a u obou jsem zvítězil nad bengálskými kocourky. Tentokráte se soutěžilo o titul BEST OPPOSITE SEX a tak jsem se utkal se somálskou kočičkou, kterou jsem porazil jednohlasně 5:0 a získal jsem tak titul Best Kastrát kategorie III.

V neděli jsem byl na posouzení u paní posuzovatelky z České republiky. Bohužel panička musela odejít od posuzování a já jsem tam zůstal úplně sám, aby mi nebylo smutno začala mě paní posuzovatelka hladit a řekla mi,: „že jsem krásný kocourek.“ Nakreslila mi srdíčko do posudku a udělila mi nominaci do BIS. Ve finále BIS jsem opět soutěžil se somálskou kočičkou o titul BEST OPPOSITE SEX. Opět jsem vyhrál a získal jsem titul Best Kastrát kategorie III.
Za tento víkend jsem svoji sbírku rozšířil o dva poháry, dva diplomy a čtyři krásné kokardy.....

 

www.non-prescription-pharmacy.com