tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Karlovy vary

(duben 2011)

 

V poslední době se ze mě stal pomocník v domácnosti, který rád vyžehlí a vymandluje prádlo, ustele postýlky...o)) Rozhodl jsem se, že přiberu další domácí práci a sice, že budu pečlivě kontrolovat páníčkovi nákupy, abychom nedopadli stejně jako já na výstavě v Ústí. Dostal jsem od páníčka konzervičku, která po otevření vypadala jako by ji už někdo pozřel přede mnou..o)). Protože se páníček právě vrátil domů s nákupem, okamžitě jsem využil této příležitosti a vylezl jsem na kuchyňskou linku, kde jsem začal vše pečlivě kontrolovat. Zjistil jsem, že páníček mimo jiné donesl i naší oblíbenou šunčičku. Bohužel mě panička přistihla a bylo zle, nazvala mě tradičně „mlsnou hubou“. Místo aby pochopila, že jsem ji chtěl pomoc, tak mi pěkně vynadala jak jinak, že...o)) Po chvilce si zřejmě uvědomila, že jsem pomocníček k nezaplacení a tak mě a Betty nabídla naší oblíbenou dobrůtku....o)))

V sobotu 16.4. jsme po delší době opět uspořádali výpravu do Karlových Varů, kde se v Kulturním domě konala mezinárodní výstava koček. Vyrazili jsme ve složení kocourek a kočička plemene sphynx a malé koťátko devon rex a já. Protože jsem nechtěl být v přepravce, vzala si mě panička k sobě a ukazovala mi spousty zajímavých věcí, a jak je mým dobrým zvykem jsem pěkně poslouchal. Musím konstatovat, že to bylo rozhodně zajímavější než být zavřený v přepravce. Do Karlových Varů jsme přijeli před koncem přejímky a tak jsme posečkali chvíli ve frontě. Po chvilce jsem se zabydlel ve své klícce, kterou mi panička vyzdobila. Sotva jsem se stačil porozhlédnout panička tradičně zmizela, odešla pracovat jako stewardka. Vůbec se mi to v poslední době nelíbí, že panička se mi po čas výstavy nevěnuje, a tak jsem jí vděčný, když mě alespoň během dne poctí svojí návštěvou a vezme mě na prohlídku výstavních prostor.

Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky moc jsem se jí líbil, řekla mi že: „mám krásné oči, výborný barevný kontrast a fantastickou kvalitu srsti“ a poslala mě rovnou do finále BIS.
Naše výprava byla velmi úspěšná. Kočička Sphynx získala nominaci do BIS a Best in Varietu, koťátko devon rex získalo rovněž nominaci BIS a já jsem získal další pohár za vítězství ve finále BIS, diplom a kokardu. Po dlouhé době jsem dostal za vítězství odměnu svoje oblíbené dobrůtky krevetky s tuňákem...

 

www.non-prescription-pharmacy.com