tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kongresové centrum Praha

(říjen 2011)

 

Pár dní před výstavou jsme se s Betty rozhodli, že si doma uděláme naše kočičí dostihy, abychom byli v dobré kondici. Vystartovali jsme tak prudce ze stolu, že jsme paničce shodili ubrus se vším co na něm bylo, její chyba měla si to uklidit, my přeci nemůžeme za to, že na stole zapomněla svůj oblíbený hrneček i s kafíčkem...o))

Na další výstavu mě panička vzala s sebou do Kongresového centra v Praze, kde se v polovině října konaly dvě mezinárodní výstavy ušlechtilých koček. Pro zpestření programu byly připraveny na sobotu a neděli dvě speciální výstavy BRI (britských) a MCO (main coon) koček, které sponzorovala společnost ROYAL CANIN.
V sobotu jsem byl na posouzení u paní posuzovatelky ze Švédska. Řekla mi:, že jsem nádherný kocourek, a že by to byl hřích, kdyby mi neudělila nominaci. Poslala mě jak do speciálky britských koček, tak i do Best In Show.
Ve speciální soutěži britských koček jsem vyhrál nad britským krémovým kocourkem, obdržel jsem krásný pohár od sponzora soutěže, kokardu a dobrůtky pro mojí kámošku Betty.
Ve finále BIS jsem o jeden hlas prohrál s kocourkem, kterého jsem předtím jednohlasně porazil ve speciální soutěži...o)))

V neděli jsem byl na posouzení u paní posuzovatelky z České republiky, která řekla, že:“ kdyby se všechny kočky prezentovaly tak jako já, byl by ten výběr pro nominaci opravdu hodně těžký, a pak dodala, že jsem nádherný a milý kocourek“. Obdržel jsem od ní nominaci do BIS. Během přestávky mě panička vzala opět na procházku, kde jsem udělal pár fotek pro své příznivce, některé jsou součástí mého webu, abyste se mohli pokochat pohledem taky.
Z finále BEST IN SHOW jsem si odnesl domů další pohár, kokardu, a dobrůtky, které jsem věnoval kočičákům v útulku, aby se měli stejně dobře jako já.....
Během víkendu jsem svoji sbírku rozšířil o další dva poháry a čtyři kokardy.

 

www.non-prescription-pharmacy.com