tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Ostrava

(srpen 2011)

 

Týden před výstavou jsem se pěkně zabydlel v křesle, kde ráda odpočívá naše panička. Po chvilce ke mě přišla panička, vzala mě do náruče, a tak jsem si bláhově myslel, že mě bude hýčkat a rozmazlovat nebo, že třeba dostanu nějakou dobrůtku....o)) No to jsem se pěkně zmýlil. Místo rozmazlování mě vzala rovnou do sprchy a následovala nepříjemná koupel...o)) Za chviličku zavolala na Betty: „pojď já ti dám bonbonky“. Naše parádnice Betty okamžitě přiběhla, protože sýrové bonbonky přímo zbožňuje. Jenže místo bonbonků panička odnesla nic netušící Betty přímo do sprchy...o))
Musím, konstatovat, že naše panička je pěkná podvodnice nejdřív nám slíbí dobrůtky a pak nám místo nich dá studenou sprchu....o)))

Po delší době jsme opět uspořádali kočičí výpravu na mezinárodní výstavu, která se konala v sobotu 20.8.2011 v Ostravě na výstavišti Černá louka. Cesta byla poměrně dlouhá, ale ta představa, že moje panička bude celý den se mnou byla naprosto úžasná...o)) Po vyzdobení jsem se tradičně zabydlel ve své klícce, dostal jsem dobrůtku a ze své paničky jsem nespustil své kouzelné oči, pravda trošku jsem se bál, aby mi zase neutekla. Ještě před posouzením mě panička vzala na obchůzku výstavní haly, abych si mohl všechno pořádně prohlédnout, rázem jsem se stal středem pozornosti ostravských návštěvníků, kteří si mě začali prohlížet. Jeden z návštěvníků (můj velký obdivovatel) mi udělal hezké fotky. Slíbil jsem Danovi, že si je zveřejním na svém webu, abyste se mohli pokochat pohledem. Po delší době jsem opět dostal nabídku na krytí, jako vtip je to dobrý ne ...o)))

Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele z České republiky, který navíc nebyl ve své kůži, protože přede mnou na posouzení přišla kočička, která byla špinavá a navíc nemocná, tak ji pan posuzovatel diskvalifikoval....o)). Jen nemohu pochopit jak může nemocná a špinavá kočka projít přes veterinární přejímku!!!!
Ve finále BIS jsem prohrál s hnědým barmským kocourkem, toto zbarvení je považováno za posvátné a hlavně není tak často k vidění na našich výstavách. Z této soutěže jsem si odvezl diplom a medaili.

 

www.non-prescription-pharmacy.com