tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Pyramida

(březen 2011)

 

V neděli 27.2.2011 moje kámoška Betty oslavila 5.narozeniny, připravili jsme pro ní velkou oslavu. Jenže naše oslavenkyně se rozhodla, že bude celý den lenošit ve svém pelíšku. Teprve na večer nás poctila svojí návštěvou v kuchyni, zřejmě proto, že měla hlad...o)). Obdarovali jsme ji dárečky dostala sušenky Bozita a nemohly chybět ani její oblíbené sýrové bonbónky.

Den před prodloužením uzávěrky mě panička přihlásila na mezinárodní výstavu koček, která se konala v pražském hotelu Pyramida. Původně jsem měl odpočívat doma v pelíšku, jenže na výstavě bylo nedostatek kočičáků a tak panička rozhodla, že místo lenošení se půjdu prezentovat na výstavu naší organizace. Po projití veterinární přejímkou, kde kupodivu nebyla žádná fronta, jsme vešli do výstavního sálu. Panička mi vyzdobila klícku, dala mi oblíbené dobrůtky a zmizela pryč. Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky, řekla, že mě dobře zná, že mám hezkou kvalitní srst, výborný barevný kontrast a krásné oči. Rovnou mi udělila nominaci do BIS.
Ve finále BIS jsem byl představen porotě a divákům. Obdržel jsem hezkou fialovou kokardu a zlatý pohár, pravda byl poněkud menší než z poslední výstavy....o)))

 

www.non-prescription-pharmacy.com