tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Ústí nad Labem

(červenec 2011)

 

Naše roztomilá Betty doprovázela paničku každý den při zalévání kytiček. Se zalíbením si je prohlížela a hudrovala si u toho něco pro sebe. Panička i Betty při svém každodenním průzkumu zjistily, že jejich oblíbený ibišek je obsypán poupaty a brzy rozkvete. Den poté začala Betty dělat pravidelné kontroly ibišku sama. Při své obchůzce zjistila, že jeden kvítek už skoro rozkvetl, proto ho ulomila a odnesla paničce, zřejmě jí chtěla udělat radost, že..o))). Naše úžasná Betty, tímto způsobem otrhala celý ibišek a postupem času zlikvidovala paničce orchideje a spousty dalších květin, které měla ráda, od té doby jí panička jinak neřekne než: „naše roztomilá zahradnice.“ Po této zkušenosti nám panička vytvořila speciální bylinkovou zahrádku na balkoně, kde nám zasadila šantu kočičí, kozlík lékařský a rozmarýn, to jsou bylinky, které my kočky prostě zbožňujeme. Naše panička vždycky ví, co nám udělá radost, na rozdíl od nás, že...o))) Na další výstavu mě vzali zase do Ústí nad Labem, kde se konala mezinárodní výstava koček v Kulturním domě. Cestovali jsme po dlouhé době vláčkem. Během cesty mě panička vypustila z přepravky a tak jsem se mohl dívat oknem ven. Na veterinární přejímce, když začali hledat nějaké blechy v mém kožíšku, tak jsem raději utekl do své přepravky, no uznejte sami, kde bych k nim asi tak přišel...o)) Po vyhledání a vyčištění mé klícky jsem se v ní zabydlel, dostal jsem dobrůtku a panička tradičně zmizela.
Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele ze Švýcarska. Pan posuzovatel mi řekl, že jsem krásný britský kocourek, přesně jak z reklamy na WHISKAS... Z této soutěže jsem si odnesl diplom a maličký pohár. Vzhledem k tomu, že jsem v soutěži BEST IN SHOW vyhrál 3 roky po sobě, moje panička mi za odměnu pořídila pohár o něco větší...o)))

 

www.non-prescription-pharmacy.com