tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Lysá nad Labem

(listopad 2012)

 

Protože mně Betty zabrala můj oblíbený pelíšek, spím ve své přepravce. Našel jsem si okamžitě jiný a musím uznat, že je mnohem lepší než má přepravka, jen se trochu bojím, aby se tam Betty nenastěhovala taky. Zabydlel jsem se u paničky v postýlce, jen nechápu proč jsem na tak úžasný pelíšek nepřišel dřív...o))

Na poslední výstavu v letošním roce mě panička vzala do Lysé nad Labem, kde se během víkendu 24.11. - 25.11.2012 konaly dvě mezinárodní výstavy koček. Do Lysé nad Labem jsme cestovali asi půl hodiny vlakem. Výstaviště je blízko nádraží, a tak jsme na výstavišti byli coby dup. Po projití veterinární přejímkou jsme vyhledali moji klícku. Panička mi ji opět pěkně vyzdobila a i když mi slíbila, že se mnou zůstane po dobu výstavy, svůj slib jako obvykle nedodržela. Klidně si odešla pracovat jako stewardka.

Na posouzení jsem byl u českého posuzovatele a ten mi řekl: „že čím jsem starší tak jsem krásnější, že jsem moc hodný a milý kocourek a právě proto mě má rád.“ Na rozloučenou mě pěkně pohladil a udělil mi nominaci do BEST IN SHOW.

Ve finále BIS jsem se utkal s bengálským tečkovaným kocourkem - BEN n 24 a kocourkem ocicatem čokoládově tečkovaným - OCI b 24. Měl jsem skvělého stewarda Járu, a tak díky jeho prezentaci jsem oba kocourky jednohlasně porazil 4:0. Rád bych mu prostřednictvím svých stránek poděkoval za výbornou prezentaci. Poté následovala speciálka britských koček, kde jsem opět vyhrál. V této soutěže jsem získal dva krásné stříbrné poháry, diplom a pár dobrůtek pro moji kámošku.

 

www.non-prescription-pharmacy.com