tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

CHodová Planá

(září 2012)

 

Asi 14 dní před výstavou se udělalo venku opět obrovské vedro. Zatímco Betty si nalezla útočiště v koupelně na dlaždičkách, já jsem se zabydlel u vchodových dveří, protože jsem zjistil, že to tam mírně profukuje. Oba jsme netrpělivě čekali na paničku, až přijde domů z práce a navlhčí nám kožíšek, abychom se cítili lépe. Musím konstatovat, ač velmi nerad, že jsem se tak dožadoval poprvé své koupele dobrovolně...o))

Panička v Příbrami pracovala jako stewardka u pana posuzovatele, který k nám přijel z Francie, při té příležitosti jí řekl: „že by byl moc rád, kdyby pro něho pracovala i v Chodové Plané“. Ona jeho nabídku přijala, a tak bylo naprosto jasné, že zase pojedu s ní. Začátkem září jsme udělali menší kočičí výpravu do Chodové Plané ve složení: koťátko plemene sphynx a já, kde se opět po roce konala v Kulturním domě mezinárodní výstava koček pod záštitou starosty městyse. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své vyzdobené klícce a panička odešla pracovat jako stewardka.

Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele, který k nám přijel až ze Švýcarska. Zrovna nadšený jsem z posuzování nebyl a tak jsem se začal mazlit s paničkou. Pan posuzovatel mi řekl: „že mi dá taky pusinku, když se nechám posoudit“, rázem se ze mě stal hodný kocourek. Moc jsem se mu líbil, řekl mi, že: „mám nádherné oči a pěknou kvalitu srsti, krásný barevný kontrast“. Poslal mě rovnou do nominace BIS.

Během přestávky jsem šel s paničkou na pravidelnou obchůzku kulturního domu a při té příležitosti jsem si prohlédl krásné poháry. V duchu jsem si říkal, že by to byla nesmírná škoda, takovou krásu tam nechat.

Ve finále BIS jsem se utkal s britským kocourkem, opět jsem předvedl své kvality a porazil jsem ho 3 : 1. Panička měla obrovskou radost, protože vůbec nepočítala, že bych vyhrál. Z této soutěže jsem si odnesl předem vyhlídnutý pohár, kokardu a diplom....

 

www.non-prescription-pharmacy.com