tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Freya Cat Spring Show - Ústí nad Labem

(březen 2012)

 

Za poslední vítězství v BIS jsem dostal hodně dárečků. Kámoška Betty mi přinesla ztracenou myšku, kterou jsem dostal od paničky na světovce ve Francii. Myška záhadně zmizela, když jsme s paničkou odjeli na výstavu do Karlových Varů. Jak znám Betty, nejenže si ji přivlastnila, ale navíc si ji zahrabala do své tajné skrýše. Je zvláštní, že jsme její skrýš ještě neobjevili. Prohledali jsme úplně všechno, když se paničce ztratily náušnice, možná jí je Betty časem vrátí, tak jako mně myšku...o))

Na další výstavu jsem paničku doprovázel do Ústí nad Labem, kde se v březnu konala mezinárodní výstava koček pod názvem FREYA CAT SPRING SHOW 2012. Panička dostala nabídku, aby zde pracovala jako stewardka. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své vyzdobené klícce. Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky. Místo posudku mi nakreslila srdíčko a dodala: „že jsem pan Kocour“ a udělila mi nominaci do BIS.
Ve finále jsem se utkal s kocourkem snowshoe ve zbarvení čokoládová s odznaky a kocourkem téhož plemene - černohnědá s odznaky, které jsem porazil 3:1. Poté jsem se utkal s vítěznou somálskou červenohnědou stříbřitou kočičkou o titul Best Opposite Sex. Oba jsme dostali dva hlasy, a tak následovalo losování. Měl jsem velké štěstí, protože pan posuzovatel, který si vytáhl los, mi přidělil vítězný hlas. Tím se ze mě stal vítěz kategorie III. Z této soutěže jsem si odnesl diplom, 2 kokardy a krásný pohár a dobrůtky pro mojí kámošku.

 

www.non-prescription-pharmacy.com