tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Karlovy Vary

(duben 2012)

 

Na Velikonoce k nám konečně zavítala na návštěvu Káťa. I když jsem odpočíval ve svém pelíšku, šel jsem jí přivítat. K mému překvapení jsem zjistil, že nemá na sobě tu „úžasnou vůni“ cigaretek, a tak jsem se od ní nechal výjimečně pohladit. Poté co panička vyndala masíčko z ledničky a nechala ho rozmrazit, jsem se předvedl coby dokonalý pomocník v domácnosti. Pomáhal jsem paničce upravit řízečky, nejprve jsem je opatrně naklepal tlapičkou a pak jsem je samozřejmě ochutnal. Od té doby, co mě na výstavě navštívil mistr kulinář, používám jeho tajemství, které mi prozradil při focení, ve své kuchyni ...o))

V polovině dubna se konala výstava v Karlových Varech, v prostorách Lidového domu ve Staré Roli, pod záštitou primátora statutárního města Karlovy Vary. Uspořádali jsme kočičí výpravu ve složení: dva kocourkové plemene Sphynx skupiny GR.1 a kočička téhož plemene, ale skupiny GR.5 a já. Po projití veterinární přejímkou, jsme vyhledali naše klícky. Panička nešetřila dezinfekcí, a tak má klícka opět příšerně páchla...o)). Aspoň, že mi ji pěkně vyzdobila. Jako vždy mi do klícky zavěsila můj talisman - panička mi před časem koupila kočičku pro štěstí. Potom odešla pracovat jako stewardka. No a mě nezbylo nic jiného, než zůstat v péči páníčka....o)) 

Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele, který k nám přijel až z Norska. Moc jsem se mu líbil, řekl: „že jsem krásný a milý kocourek“, a na rozloučenou mě pěkně pohladil. Dostal jsem od něj pozvánku do finále Best in Show. Panička skončila se stewardováním hodně brzy, a tak mě nejen vzala na procházku, ale dokonce jsem s ní šel i na kafíčko. Na zpáteční cestě z mé procházky, jsem ještě navštívil pana fotografa. Velmi rychle jsem se zabydlel na stole, který byl určen pro focení. No a pak jsem udělal pár fotek s mojí paničkou, trošku jinak, než doposud...o))

Ve finále Best in Show jsem se utkal s kocourky Cornish Rex skupiny GR.4, Ocicatem n 24 a kocourkem britským. Prohrál jsem o 1 hlas s kocourkem ocicatem, získal jsem další diplom a kokardu. Naše výprava byla velmi úspěšná, všichni jsme si domů odvezli tituly (až na mě, já jsem místo titulu obdržel zvláštní cenu) a zároveň Nominace do BIS.

 

www.non-prescription-pharmacy.com