tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kongresové centrum 1.OK Praha

(říjen 2012)

 

Sotva jsem se vrátil ze Světové výstavy v Chorvatsku, panička mě vzala na další výstavu do Prahy, kde se v Kongresovém centru konala Mezinárodní výstava koček, kterou pořádala naše organizace. V neděli 4.listopadu jsme vyrazili metrem na výstavu do KC. Veterinární přejímka zela prázdnotou, a tak jsme nemuseli čekat ve frontě. Panička zase nešetřila dezinfekcí, a tak moje klícka páchla široko daleko. Poté mi moji velkou klícku vyzdobila, zavěsila mi do ní kokardy "DSM" a pak zbrusu novou, kterou jsem získal za nominaci v Zagrebu. Další příjemnou změnou pro mě bylo, že panička nedělala kočkonosku, a tak po dobu výstavy zůstávala se mnou u klícky a občas mě vzala na procházku.

Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky, která přijela až z Izraele. Řekla mi: „že jsem moc krásný a roztomilý kocourek a že mám rád určitě dobrůtky od své paničky“. No musím konstatovat, že měla pravdu...o)) Dostal jsem od ní posudek a současně dvě nominace do BIS.

Během přestávky jsem pózoval u fotografa deníku AHA, kde byla den po výstavě otištěna moje fotka. Následně jsem pak pózoval pro časopis Naše Kočky. Musím přiznat, že focení nemám vůbec rád, taky některé fotky podle toho vypadají.

Ve finále speciálky BRI (britských koček) jsem se utkal s britským červeným tečkovaným kocourkem a britským lilovým kocourkem, oba jsem porazil jednohlasně 3:0. Za speciálku jsem obdržel hezký pohár a kokardu a plný pytel dobrůtek pro mojí kámošku Betty.
Asi za půlhodiny se uskutečnila BIS, kde jsem opět zvítězil jednohlasně 3:0, opět jsem dostal pohár a kokardu a spousty dárečků.

 

www.non-prescription-pharmacy.com