tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kongresové centrum Praha - Felis Club

(únor 2012)

 

Pár dní před výstavou jsme dostali s kámoškou nápad, že se paničce schováme. Na její volání jsme zůstávali pěkně potichu v naší skrýši. Panička nás hledala dlouho, ale nenašla. Poté na nás připravila malou lest. Vyndala malou konzervičku a poklepala na víčko vidličkou. Oba jsme se bláhově domnívali, že nám chystá nějakou dobrůtku, a tak jsme úprkem přiběhli do kuchyně. Bohužel nás panička jako obvykle pěkně doběhla, místo dobrůtky nám dala obyčejnou konzervu..o))

Na další výstavu, která se konala během víkendu 18.-19.2. v Kongresovém centru v Praze, si mě panička opět vzala jako doprovod. Pracuje téměř na každé výstavě jako stewardka, a tak jsem si pomalu zvykl na to, že většinu času trávím s páníčkem. Aspoň, že mi do mého kufříku přibalila dobrůtky, aby mi to trošku vynahradila..

Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky. Protože jsem byl právě na posouzení, paní posuzovatelka požádala stewarda, aby donesl britského modrého kocourka, aby mohla udělat rozstřel. Bravurně jsem předvedl své přednosti a získal jsem tak nominaci do finále BIS. Během přestávky mě panička vzala na tradiční procházku, abych si mohl vše prohlédnout. Bylo tam i několik známých osobností, pózoval jsem u fotografa s ředitelkou výstavy a panem Pohlreichem, který mě chvíli předtím obdivoval na mé procházce. Finále BIS bylo dramatické, skončilo 2:2, a tak se muselo losovat, který kocourek zvítězí. Losování probíhá tak, že kolik je posuzovatelů, tolik je papírků, ale pouze jeden je označen. Ty se vloží do poháru a losuje se. Rozhodčí, který vytáhne los s označením má právo zvolit vítěze.... Měl jsem velké štěstí, moje paní posuzovatelka si vytáhla označený papírek a tím se ze mě stal vítěz této soutěže. Získal jsem tak další pohár, hezkou kokardu a diplom.

 

www.non-prescription-pharmacy.com