tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Příbram

(červen 2012)

 

Panička nám opět obnovila naši bylinkovou zahrádku, a tak většinu času trávíme s ní na balkoně. Zatímco ona popíjí kafíčko, tak my odpočíváme v její přítomnosti. Občas zkontrolujeme naše bylinky, abychom viděli jak nám zase o něco povyrostly.

Panička opět dostala nabídku, aby pracovala jako stewardka, a tak bylo naprosto jasné, že pojedu s ní. Začátkem června si mě vzala sebou do Příbrami, kde se v Kulturním domě konala mezinárodní výstava koček pod názvem Memoriál Stanislava Petrenky. Cestovali jsme autobusem, bohužel místo průzkumu, jsem zůstal zavřený. I když jsem se během jízdy dožadoval průzkumné výpravy po autobuse, panička mi dala najevo, že si o mém průzkumu můžu nechat jen snít.. A tak jsem ke své nelibosti sledoval cestu pouze okýnkem své přepravky. Naštěstí cesta netrvala dlouho...o)) Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své vyzdobené klícce. Panička mi sebou vzala krásnou kokardu s titulem DSM a pohár, který jsem získal od ředitelky výstavy za to, že jsem na této výstavě vyhrál 3 roky po sobě. Jsem tak jediný kocourek v České republice, který tuto cenu obdržel.

Na této výstavě byl velký počet kocourků kastrátů, a tak bylo od začátku jasné, že to žádný z nás nebude mít lehké. Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky, která k nám přijela z Finska. Moc jsem se jí líbil, řekla mi, že: „mám nádherné oči a pěknou kvalitu srsti, krásný barevný kontrast, že mám rovnou zůstat v klícce“. Počkal jsem, až přijdou další kocourci do výběru o postup do finále BIS. Ve své skupině jsem to neměl vůbec jednoduché. Ve výběru do nominace jsem se utkal se dvěma bengálskými kocourky a britským kocourkem. Předvedl jsem své kvality a nakonec jsem porazil všechny kocourky a postoupil jsem do finále BIS. Panička měla obrovskou radost, protože vůbec nepočítala, že bych tento rozstřel vyhrál a postoupil do finále, a tak jsem od ní dostal pusinku...o)) Ve finále jsem už takové štěstí neměl - prohrál jsem s britským modrým kocourkem, který přijel až z Dánska, jak jinak, že...o))

 

www.non-prescription-pharmacy.com