tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Ústí nad Labem

(červenec 2012)

 

Zatímco já jsem halekal u dveří, protože mi bylo líto, že panička právě odešla do práce, Betty vyskočila paničce na pečlivě ustlanou postýlku a začala se v ní příšerně povalovat. Po chvilce v ní usnula a celý den v ní nerušeně chrápala. Při svém průzkumu jsem zjistil, že tam má pár ukořistěných lístečků ze šanty, kterou nám panička pěstuje na balkoně - musíte uznat, že už nám pěkně vyrostla.

V polovině července jsme vyrazili na výstavu do Ústí nad Labem, kde se v Kulturním domě Chemiků konala mezinárodní výstava koček. Cestovali jsme vláčkem, a tak jsem opět mohl vyrazit na průzkum našeho kupé. Než jsem se stačil porozhlédnout a všechno pořádně prozkoumat, už jsme museli vystupovat. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své vyzdobené klícce. Panička pravila: „že si udělala pracovní prázdniny“ a předváděla kočky až ve finále BIS. Po dlouhé době jsem tak strávil celou dobu výstavy s ní, občas mě vzala na procházku po Kulturním domě a já jsem byl moc šťastný, že jsem mohl být v její přítomnosti. Ve stánku "U Filípka" mi zakoupila moje oblíbené dobrůtky - kapsičky s krevetkama a lososem a dokonce mi pořídila zbrusu nová peříčka.
Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele, který k nám přijel ze Švýcarska, moc jsem se mu líbil, a tak jsem od něj dostal nominaci do finále Best in Show. Z této soutěže jsem si odvezl diplom a malý pohár, který mi panička vyměnila za trošku větší, protože jsem tady vyhrál již po čtvrté za sebou.

 

www.non-prescription-pharmacy.com