tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Avanti Brno

(květen 2013)

 

Po delší době jsem podstoupil koupel mého kožíšku. Panička si se mnou v koupelně povídala, a tak mi to koupání zas tak hrozné nepřišlo. Poté mě zabalila do voňavého ručníku a vysušila fénem. Konečně mi pořídila nový, a tak už se nemusím bát toho příšerného zvuku. Když byla má procedura u konce, přišla mě navštívit moje kámoška Betty. Slyšela jak mi panička říkala: „ že mi dá dobrůtku, protože jsem byl hodný.“ Betty měla smůlu, byla ulovena a musela podstoupit nepříjemnou koupel taky. Poprvé jsem jí slyšel halekat až ven z koupelny. Bylo mi jí moc líto. Oba jsme dostali naší zaslouženou odměnu krevetky s tuňákem. Musím konstatovat, že si Betty na naší dobrůtce moc pochutnala a hlasitým halekáním si žebrala o přídavek. No musíte uznat, že si ho opravdu zasloužila...o)))

Po roční pauze jsme vyrazili na mezinárodní výstavu koček, kterou pořádala ZO MCC Brno během víkendu 4.5. - 5.5.2013 v hotelu Avanti v Brně. Od paničky jsem dostal novou přepravku, z bezpečnostních důvodů mi nasadila kšíry, abych prý neutekl, pochopíte to, já tedy ne... o))) Na výstavu jsme cestovali se společností Student Agency z autobusového nádraží Florenc až do Brna, kde jsme přestoupili na tramvaj č.1 a dál jsme pokračovali pěšky. Po projití veterinární přejímkou jsme pokračovali do kongresové haly, kde jsme obdrželi katalog a obálku s číslem pod kterým jsem byl prezentován na této výstavě. Má klícka se nacházela v sále A. Panička mi ji opět krásně vyčistila a vyzdobila, a tak jsem se v ní mohl nerušeně zabydlet. Poté jsem dostal svoje oblíbené dobrůtky a zase jsem zůstal sám jen s páníčkem.

Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky, řekla mi: „že jsem moc hezký kocourek, mám krásnou zelenou barvu očí a udělila mi nominaci do BIS.

Ve finále BIS jsem získal nádherný pohár, diplom a dobrůtky Royal Canin pro mojí kámošku.

 

www.non-prescription-pharmacy.com