tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Karlovy Vary

(srpen 2013)

 

Panička je s námi doma, je vidět, že se nudí, a tak opět přemístila nábytek v pokojíčku. No musím uznat, že pro mě vymyslela pěkné místečko k odpočinku. Okamžitě jsem se v něm zabydlel. Jenže jak znám mojí kámošku, určitě se v něm bude chtít zabydlet taky...jak jinak, že...o))). Netrvalo dlouho a Betty si skutečně začala dělat nárok na můj pelíšek. Jenže tentokrát měla smůlu. Začal jsem si svoje místečko pěkně hájit, a tak odešla s velkým nářkem pryč. Bylo to poprvé co jsem na ní použil svojí sílu. Ale uznejte sami, ať si vyberu jakýkoliv pelíšek, ze všech mě vyžene. Takže už bylo načase, aby má kámoška dostala za vyučenou...o)))

Těsně před naším odchodem jsem paničce přivodil zážitek, na který hned tak nezapomene. Byli jsme připraveni k odchodu, když jsem se schoval do své nové skrýše, o které panička do té doby neměla vůbec ponětí. I když mě volala a lákala na mé oblíbené dobrůtky, zůstal jsem tentokráte ve svém úkrytu. Panička to vzdala a prohlásila, že jak to tak vypadá nikam nepojedeme, protože nám ujede autobus. Nakonec jsem přeci jen vylezl z úkrytu a nechal se dát do přepravky. Cestovali jsme opět se společností Student Agency do Karlových Varů. Kde ZO SCHK Karlovy Vary pořádala mezinárodní výstavu koček v Lidovém domě ve Staré Roli. V autobuse jsem spokojeně seděl u paničky na klíně a díval jsem se z okýnka. Do Varů jsme dorazili za dvě hodiny a dále jsme pokračovali autobusem č.15, který nás dovezl až před Lidový dům. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své klícce. Dostal jsem svoje oblíbené krevetky a panička se mnou zůstala po celou dobu výstavy. Byl jsem moc rád. Vzala mě na procházku, abych si mohl všechno pořádně prohlédnout, pří té příležitosti jsem udělal i pár fotek pro své obdivovatele.

Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele, který k nám přijel z Polska. Moc jsem se mu líbil, řekl mi, že mám krásnou kresbu, nádhernou barvu oka a pěknou kvalitu srsti. Opět jsem soutěžil i jako veterán. Obdržel jsem dvě nominace do finále Best in Show.

Ve finále BIS jsem prohrál s britským kocourkem BRI a 03, který mě tak oplatil porážku z Kladna. Domů jsem si tak odvezl 2 diplomy, kokardu a pohár za kategorii veterán kategorie III.

Na závěr bychom chtěli poděkovat výstavnímu výboru za pomoc při odjezdu z výstavy.

 

www.non-prescription-pharmacy.com