tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kladno

(červenec 2013)

 

Před každou výstavou musím podstoupit nepříjemnou koupel. Letos v červenci bylo tak neskutečné vedro, že jsme pro velký úspěch trávili v koupelně mnohem více času než obvykle. Zatímco já jsem se chladil u dveří, kde to příjemně táhlo, Betty se spokojeně vyhřívala na sluníčku a chytala bronz...o)).

Panička mě přihlásila na mezinárodní výstavu koček, která se konala v červenci ve Sportovní hale v Kladně, kterou pořádala ZO Praha 4/17. Cestovali jsme autobusem zhruba 45 minut. Po projití veterinární přejímkou jsme obdrželi katalog a čísla, pod kterými jsem byl prezentován na této výstavě. Klícku jsme našli poměrně snadno, byla hned u dveří, a tak po dobu výstavy jsem měl přísun teplého vzduchu. Po vyčištění a vyzdobení klícky jsem se v ní konečně zabydlel.

Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky. Řekla mi, že jsem moc hezký kocourek, s krásnýma zelenýma očima, a na závěr mi prozradila, že si mě pozve do výběru do nominace BIS. V hale bylo hrozné horko. Panička mě přímo z posouzení odnesla k umyvadlu, kde mi smočila tlapičky i kožíšek ve vodě, aby mi nebylo takové horko. V rozstřelu o nominaci do BIS jsem porazil kocourka ocicata (OCI n24) a postoupil jsem tak do finále BIS

Do finále BIS postoupili 3 britští kocourci, ale kocourek ve zbarvení BRI p (plavá -fawn) do finále nenastoupil. Opět jsem soutěžil s kocourkem ve zbarvení modrý bikolor (BRI a 03) a porazil jsem ho 2:1. Při předávání ceny za vítězství jsem byl vyhlášen i jako nejlepší veterán výstavy. Za tato vítězství jsem obdržel dva poháry a 2 kokardy a dobrůtky pro nás dva. Přiznám se, že tentokrát jsem se moc těšil domů.

 

www.non-prescription-pharmacy.com