tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kongresové centrum Praha

(březen 2013)

 

Jen co jsme zavřeli dveře našeho bytu, abychom odjeli na výstavu do Kongresového centra, začala pro nás naše roztomilá kámoška připravovat velké překvapení. Rozhodla se, že nám trošku uklidí v předsíni. Po návratu domů jsme se nestačili divit...o)) Betty roztahala všechny papíry, které měla panička pečlivě složené a připravené k vyhození do popelnice po celé předsíni. Plastové láhve a kelímky od jogurtů byly snad všude. Zřejmě potřebovala udělat namátkovou kontrolu, abychom jí něco nevyhodili. Zatímco my jsme po ní uklízeli nepořádek, ona si spokojeně pochrupovala ve svém pelíšku.....o)))

Na další mezinárodní výstavu koček, kterou pořádala ZO 1.OK, jsme se vydali do Kongresového centra v sobotu 9. března. Panička je členkou této organizace, a tak pravidelně jezdí na tyto výstavy, kde dělá stewardku a já jí dělám tradičně doprovod. Po projití veterinární přejímkou jsem se zabydlel ve své vyzdobené klícce. Panička mi do ní zavěsila kokardu, kterou jsem získal loni za vítězství v BIS ve speciálce britských koček.
Na posouzení jsem byl u paní posuzovatelky z České republiky. Moc jsem se jí líbil, řekla mi: „že jsem moc hezký kocourek.“ V rozstřelu jsem porazil stejně zbarveného kocourka a postoupil jsem tak do finále BIS.
Poté jsem udělal s paničkou rozhovor pro TV Barrandov, který byl odvysílán večer. Bohužel, neměl jsem možnost tento šot shlédnout – byl jsem v té době ještě na výstavě. Přiznám se, že ten den byl hodně náročný hlavně pro nás, kočičáky.
Ve finále BIS jsem se utkal s kocourky: bengálským BEN n 24, britským modrým bikolorem BRI a 03 a donským sphynxem DSP GR 1. Prohrál jsem o jeden hlas s krásným bengálským kocourkem, který k nám přijel až z Polska. Z této soutěže jsem si odnesl diplom a kokardu za nominaci.

 

www.non-prescription-pharmacy.com