tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kočka roku 2009

Dva týdny po výstavě se u nás doma konala menší oslava na počest mojí kámošky Betty, která slavila své 4.narozeniny. Panička nám připravila samé dobrůtky a tak ač velmi nerad, jsem Betty uvolnil trošku místa u mé mističky, abych jí nabídl svoje oblíbené krevetky. Za normálních okolností bych jí ke své misce vůbec nepustil, protože by mi všechno snědla, že...O)))
Měli jsme pro ní připraveno hodně dárečků, hlavně její oblíbené sušenky Bozita a Royal Canin, dostala stejnou misku na své papáníčko jako mám já, jen trochu s jiným designem, myšku a balonek, který se stává její nejoblíbenější hračkou.

Ve druhé polovině března, se tak jako každým rokem konaly dvě mezinárodní výstavy koček v Praze v hotelu Pyramida. Na výstavě se po oba dva dny sešlo celkem 260 kočičáků soutěžících o nejrůznější tituly. V sobotu 20.3.2010 byla tato soutěž rozšířena o vyhlášení soutěže KOČKA ROKU 2009. Ráno jsme vyrazili nejdříve metrem C a pak jsme přestoupili na tramvaj, která nás dovezla přímo před hotel Pyramida na Praze 6. Po projití veterinární přejímkou jsme obdrželi katalog a číslo, pod kterým jsem byl prezentován na této výstavě. Tradičně jsme našli moji klícku, kterou mi panička pěkně vydezinfikovala a pak vyzdobila. Dostal jsem svoje oblíbené chobotničky s tuňákem. S napětím jsem očekával vyhlášení soutěže Kočka roku 2009. Protože moje panička dávala souhlas k otištění mých fotografií do časopisu, tak už jsem věděl, že jsem oficiálním vítězem kategorie III. krátkosrstých koček. Pravdou je, že letos vyhlášení soutěže Kočka roku 2009 postrádalo noblesní atmosféru, kterou mělo loni.....O))). Při vyhlášení výsledků jsem šel s paničkou na pódium, abych si převzal krásný pohár, diplom a kokardu za 1.místo v soutěži Kočka roku 2009.
V neděli 21.3.2010 jsem se zúčastnil soutěže o postup do BEST IN SHOW. Protože já už mám nejvyšší titul (SupremePremior), který můžu mít a tak už sbírám jen poháry, jak jinak, že....O)) Na posouzení jsem byl u pana posuzovatele z České republiky, který je původem z Holandska. Panu posuzovateli jsem se líbil moc, řekl, že mám krásnou barvu a nádhernou srst, a pozval mě do rozstřelu o nominaci do BIS, zvítězil jsem nad habešským kocourkem. Před vyhlášením Best in Show jsem jako Kočka roku 2009 udělal pár fotek pro ČTK, no musím uznat, že mi to tam hodně sluší..O)) Ve finále BIS jsem moc štěstí neměl, předváděla mě stewardka začátečnice a tak výsledek podle toho dopadl, no zkrátka každý začátek je těžký, že.....O))

Chtěl bych prostřednictvím svých stránek poděkovat všem, kdo mi poslali gratulaci k mému vítězství v soutěži Kočka roku 2009 a nezanechali adresu, na kterou bych jim mohl poděkovat.

 

www.non-prescription-pharmacy.com