tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Moje nová zkušenost

V letošním roce se ze mě stal patron výrobků řady CATZ and DOGZ. Jedná se o ryze české ekologické výrobky s názvem Mína a Max.

Před nějakým časem jsem se zmínil, že naše panička na rozdíl od nás miluje změny. Konečně udělala taky jednu změnu k lepšímu pro nás. Obdržel jsem tyto ekologické výrobky, abych je mohl otestovat jako kočičáci v útulku.

Naše panička nám myla zachůdky zásadně Savem, Betty tento zápach přímo nesnášela, a tak ze sebe udělala hadr na podlahu, a vytřela celou předsíň, aby odstranila ten příšerný smrad.

Musím konstatovat, že od té doby co panička vyměnila to hrozné Savo, za ekologický čistič a odstraňovač pachů – Max, tak jsme oba konečně spokojení. Zjistili jsme, že nám panička občas nasype na granule tento prášek a naše záchůdky pak voní čistotou.

S pelíšky je to prakticky to samé, nejraději jsem spal ve své přepravce, ale tu mi zabrala moje kámoška Betty. Panička použila ekologický prací prášek a vyprala nám všechny pelíšky, které máme k dispozici na skříňi. Nejenže krásně voní, ale přijdou mi mnohem lepší a pohodlnější než byly před vypráním.

Oba výrobky mohu doporučit všem majitelům zvířátek, protože neškodí ani nám a ani planetě na rozdíl od jiných přípravků a navíc zakoupením těchto výrobků přispějete na podporu zvířecího útulku – Kočičí oáza.

 

Výrobky jsou k zakoupení zde: http://eshop.tierraverde.cz/catzdogz/

www.non-prescription-pharmacy.com