tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Něco o mně

Dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Jeremy-Oliver Shoemaker Cat a jsem černý stříbřitě mramorovaný britský kocourek s nádhernými zelenými kukadly. Narodil jsem se dne 16. 11. 2005 mamimce Gize a tatínkovi Fabienovi. Za 3 měsíce jsem odešel od maminky k nové paničce, která mě hýčka a rozmazluje. Udělá co mi na očích vidí.... První dárek, který jsem od ní dostal, byla nádherná kočičí přítelkyně Elizabeth - doma jí říkáme důvěrně Betty.

Protože mamka i taťka mají výstavní tituly, rozhodla se panička vzít mě na výstavy taky. První výstavu jsem absolvoval v Praze na Smíchově v prosinci 2006. Protože se bojím, tak mi panička vzala do klícky kozlík lékařský (tj. vůně, kterou my, kočky přímo zbožňujeme), abych se na výstavě cítil lépe.... Jenže stalo se něco, s čím nikdo nepočítal. Já, nešika, jsem na tuto bylinku vylil vodičku ze své misky.... nedovete si představit tu "krásnou" vůni. Mě osobně se líbila moc, ale když jsem přišel k paní posuzovatelce tak ta byla jiného názoru. Pravila, že příšerně páchnu... a asi měla pravdu, protože se všichni návštěvníci mé klícce vyhýbali obloukem. Ale i tak jsem získal 1 titul CAC, který byl zároveň i posledním.

Od získání prvního titulu CAC uplynulo hodně času, za tu dobu jsem absolvoval hodně výstav, některé byly úspěšné jiné zase méně a našly se i takové, kde jsem skutečně exceloval. Během dvou let jsem získal všechny tituly – CAP, CAPIB, CAGPIB, CAPS. V roce 2010 jsem byl vyhlášen Kočkou roku 2009 a v zimě 2010 jsem získal svůj poslední titul DSM.
Moje vyprávění o výstavách a nejen o nich si můžete přečíst v záložkách O vánocích, Hračky, Cesta za tituly, Další výstavy. Můžete si prohlédnout i fotogalerii, kde najdete spousty fotek.

 

 

www.non-prescription-pharmacy.com