tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

Kočkou roku 2009 se stal "whiskas" Jeremy-Oliver

Praha - Kočkou roku 2009 byl na dvoudenní Mezinárodní výstavě ušlechtilých koček v pražském hotelu Pyramida vyhlášen Jeremy-Oliver, jehož v soutěžním klání provázela Hana Vyčichlová. Čtyřapůlletý kocour plemene britská stříbřitá mramorovaná se zelenýma očima, alias "whiskas", si klání viditelně užíval. Rád se podle majitelky předvádí, zvlášť když ví, že o něco jde - ze soutěže si domů odvezl zlatý pohár. "Je hrozně hodný, je to naše zlatíčko, na výstavách ho to baví, sedí a když je potřeba, zabojuje," shrnula vlastnosti vítěze jeho panička. Titul se uděluje za deset vítězství v soutěžích uplynulého roku, Jeremy-Oliver zvítězil dvanáctkrát, získal 390 bodů a několik nominací, limit tedy ještě překročil. Jeremy-Oliver Shoemaker´s Cat, jak zní oficiálně celé jméno vítěze, miluje konzervy s krevetami, chobotničkami a tuňákem a o svém životě sám vypráví na webových stránkách. Doma má kamarádku, kočičku Betty, která se ale na rozdíl od něj nerada předvádí. Byla na jedné výstavě a tak se jí tam nelíbilo, že ji tam už Hana Vyčichlová nevozí. Ve dvoudenním klání se v Pyramidě sešlo 260 koček všech plemen, převažovaly britské a mainské mývalí, aktuálně zřejmě neoblíbenější kočky v Česku. Soutěžící zvířata přijela z Česka, Slovenska, Polska, Dánska a Německa. Soutěž pořádala 1. organizace chovatelů koček v ČR.

(ČTK 22.3.2010)

 

 

 

Kočkou roku 2009 se stal kocour exhibicionista Jeremy-Oliver

Kočkou roku 2009 byl na dvoudenní Mezinárodní výstavě ušlechtilých koček v pražském hotelu Pyramida vyhlášen Jeremy-Oliver. Kocour se zelenýma očima je zkušeným závodnickým matadorem a pozornost veřejnosti mu evidentně dělá dobře. Jeremy-Olivera soutěží prováděla jeho panička Hana Vyčichlová. "Rád se předvádí, zvlášť když ví, že o něco jde. Ze soutěže si domů odvezl zlatý pohár," popisuje vítězovu povahu. Šampion má i vlastní internetové stránky. "Je hrozně hodný, je to naše zlatíčko, na výstavách ho to baví, sedí a když je potřeba, zabojuje," shrnula majitelka kocoura jeho vlastnosti. Titul se v soutěži Kočka roku uděluje za deset vítězství v utkáních uplynulého roku. Jeremy-Oliver zvítězil dvanáctkrát, získal 390 bodů a několik nominací, limit tedy ještě překročil. Jeremy-Oliver Shoemaker´s Cat, jak zní oficiálně celé jméno vítěze, miluje konzervy s krevetami, chobotničkami a tuňákem. Doma má kamarádku, kočičku Betty, která se ale na rozdíl od něj nerada předvádí. Byla na jedné výstavě a tak se jí tam nelíbilo, že ji tam už Hana Vyčichlová nevozí. Ve dvoudenním klání, které pořádala 1. organizace chovatelů koček v ČR, se v Pyramidě sešlo 260 koček všech plemen, převažovaly britské a mainské mývalí, aktuálně zřejmě neoblíbenější kočky v Česku. Soutěžící zvířata přijela z Česka, Slovenska, Polska, Dánska a Německa.

(iDnes 21.3.2010)

 

 

A tady jsem v časopisech Aha, Naše Kočky, Planeta Zvířat, Mladá fronta a Metro

 

 

 

 

 

 

 

www.non-prescription-pharmacy.com