tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

O hraní s Betty

Musím konstatovat, že jsme s Betty velmi vynalézaví co se týká našich hrátek. Zatímco já miluji pouštění prasátek, kde do hry zapojuji svoji paničku a díky tomu, že máme prostornější kuchyň, tak si svoje prasátka můžu pěkně pochytat. Betty je na rozdíl ode mne skromnější ta si vystačí sama. Její nejoblíbenější hračkou je papírová kulička ukořistěná z papírového odpadu. Protože naše Betty je vrchní kontrolor papírového odpadu, tak provádí, jak je jejím zvykem, namátkové kontroly. Jakmile zjistí, že něco není v pořádku, okamžitě vleze do papírového pytle, celý ho prohrabe a nakonec si z něho vyndá zmuchlaný papírek, který panička právě vyhodila, protože ho velmi nutně potřebuje ke hraní..O))).
Další hra, kterou máme rádi je naše koulodráha, ale Betka je pěkná potvůrka, vždycky mi ji sebere. Musím si postěžovat nejen, že mi sebere koulodráhu, ale kolikrát mě vyžene i z mého pelíšku, když odpočívám, protože se jí líbí. Jakmile se zabydlím v jiném pelíšku tak to zopakuje, protože jí se vždycky všechno náramně hodí. Jako například paničce sebrala hodinky ze stolu a zahrabala je bůh ví kam, asi proto, že potřebovala vědět kolik je hodin, že...O)))

Ze všech her máme s Betty nejraději naše kočičí dostihy. Začínáme v kuchyni na stole, kde máme obvykle start, někdy se odrazíme tak prudce, že spadne i ubrus. V našem běhu pokračujeme do pokoje, kde bereme vše útokem, pravda někdy nadskočí i křeslo, ze kterého skáčeme na menší knihovnu a z té do páníčkovi pečlivě ustlané postýlky, kterou mu pěkně rozhrabeme. Pak běžíme přes předsíň do našeho pokoje, kde občas nevybereme nějakou tu zatáčku a tak buď něco shodíme, anebo rozsypeme. Pak vyskočíme na skříně, kde se proběhneme přes naše pelíšky, pravda občas nějaký i spadne na zem, tam si vyměníme pořadí a běžíme zpět. Tohle kolečko si několikrát zopákneme, abychom byli v dobré kondici. Pokud jsme hodně rozdovádění tak nám panička říká: „co to zase provádíte, vy holoto nezbedná“. No a pak nám nezbývá nic jiného, než zalézt do našich pelíšků a tvářit se nevinně jak jinak, že....O)))

Naše panička ráda plete a tak, abychom nezůstali s našimi lumpárnami pozadu, vymysleli jsme na ní malou lest. Pěkně se vedle ní usadíme, necháme si podrbat kožíšek a hrajeme si tradičně na neviňátka. Po chvilce Betty shodí klubíčko na zem a o zábavu je postaráno. Ani já nezůstávám pozadu, lovím jehlice a tak občas paničce shodím nějaké to očko. Tím ji pěkně rozzlobím a pak už jen dodá: „co vy dva rošťáci, to nemáte lepší zábavu, než mi krást klubíčka, už ať jste v pelíšku“ a tak ač velmi neradi, vyskočíme zpět na sedačku a uvelebíme se u paničky, a přemýšlíme o tom jakou lumpárnu bychom zase provedli....O)))

 

www.non-prescription-pharmacy.com