tit10a.jpgtit11.jpgtit13.jpgtit1a.jpgtit22a.jpgtit2a.jpgtit3.jpgtit4.jpgtit5.jpgtit6.jpgtit7.jpgtit8.jpgtit9.jpgtt91.jpg

 

VÁNOCE 2016

Letošní rok byl pro mě trochu zklamáním. Moje panička si klidně odešla na pár dní do nemocnice a nás nechala doma s páníčkem. O to víc jsem se na ní těšil, když se vrátila domů. Chvíli jsem s ní nemluvil, ale pak jsem od ní dostal malý dáreček – pořídila mi nový domeček. Jenže mojí kámošce Betty se samozřejmě líbí taky. 

Na Štědrý den jsem pomáhal paničce zdobit stromeček a než se panička nadála, celý jsem ho shodil, ještě štěstí, že nebyl celý ozdoben. Na druhou stranu ho nemá dávat na mé oblíbené místo. Protože jsme byli s kámoškou oba hodní, našli jsme pod stromečkem spousty dárků. Jenže já nešika shodil stromeček po druhé. .. 

Jako každý rok jsem se těšil na rachejtličky, jenže díky mlze a smogu jsem skoro žádné neviděl, a tak jsem byl pořádně zklamaný. S velkým napětím jsem očekával novoroční ohňostroj a opět díky mlze jsem ho neviděl. Nedovedete si představit mé zklamání – půl hodiny jsem žalostně naříkal. Tak snad příští rok si svoje rachejtličky užiji.

 

 

 

Vánoce 2015 

Pár dní před Vánocemi pánička nechali v nemocnici, a tak nálada v naší domácnosti nebyla nejlepší. Jaké bylo naše překvapení, když ho propustili z nemocnice domů, a tak jsme mohli společně trávit Štědrý den. Zatímco my jsme s kámoškou spali ve svých pelíšcích, panička ozdobila stromeček. 

Pod stromečkem jsme našli nové hračky a samé dobrůtky, tedy přesněji řečeno moje kámoška Betty. Já musím držet pěkně dietku. Díky tomu, že jsem na své narozeniny hřešil, musím si nechat o našich dobrůtkách jen snít. Snad příští rok na tom bude lépe …o)) 

Jako každý rok jsem se těšil na Silvestra, abych se mohl dívat s paničkou na rachejtličky. Zatímco moje kámoška se klepala strachy pod dekou u paničky v postýlce, já jsem využil příležitosti, že se nikdo nedívá a zabydlel jsem se na křesle u okna, abych se mohl dívat ven. Nejprve jich bylo vidět málo, ale s postupem času jich pomalu přibývalo. 

Na Nový rok byl další ohňostroj a na ten jsem už koukal s paničkou.

 

 

 

Vánoce 2014

V loňském roce jsme si s paničkou Vánoce moc neužili, byl jsem pár dní po operaci, a tak na nějaký stromeček a dárky jsem neměl ani pomyšlení. O to víc jsem se letos těšil na stromeček a dárky pod ním. Pár dní před Štědrým dnem přinesl páníček domů stromeček. Byl hrozně veliký, a tak jsem si ho ze začátku jen prohlížel. Po chvilce donesla panička ozdobičky a začala je věšet na stromeček. Čekal jsem na příležitost, abych jí pomohl. Pravda občas jsem nějakou ozdůbku shodil a popřípadě i rozbil. Očekával jsem, že se na mě bude panička zlobit za rozbité ozdoby, ale místo toho mi panička řekla: „nic si z toho ty moje Švícko nedělej, jsou horší věci na světě, než nějaká rozbitá ozdoba“.
Faktem je, že od mé operace jsem nejrozmazlenější člen naší domácnosti, a tak si to patřičně užívám...o)) Po chvilce se k nám přidala i moje kámoška Betty, aby nám pomohla.

Na Štědrý den jsme našli s kámoškou pod stromečkem spousty dárků. Kromě dobrůtek jsme oba dostali pelíšek. Já zelený a Betty oranžový. Prý aby nám ladil k očím..o)) Tak jen doufám, že mi ho kámoška zase nezabere, když má svůj.

Po roce opět přišel Silvestr, a tak jsem se těšil na svoje oblíbené rachejtličky a světýlka, která svítila nad Prahou. Jenže musím konstatovat, že letos jich zas tak moc před naším domem nebylo, a tak moje kámoška nebyla zalezlá jak je jejím dobrým zvykem za sedačkou, ale spokojeně ležela na sedačce u paničky a nechala si drbat kožíšek.

 

 

Vánoce 2011

Už to vypadalo, že letos doma nebudou žádné Vánoce, a tak jsme s Betty byli smutní, že žádný stromeček ani dárečky nebudou. Na Štědrý den se stalo nemožné. Panička přinesla vánoční stromeček a po chvíli vyndala ze skříně i ozdobičky. Betty a já jsme v té době odpočívali ve svých pelíšcích. Jakmile jsme jí uviděli, okamžitě jsme zanechali lenošení a seskočili jsme ze skříně. Běželi jsme za paničkou, abychom jí pomohli se zdobením stromečku. Ta jen suše konstatovala: „no vy dva jste tady ještě chyběli.“ Raději jsem zmizel do kuchyně, abych pomohl coby dokonalý pomocník. Zjistil jsem, že panička měla na lince připravené dobrůtky, jako např. řízečky. Využil jsem příležitosti, že tam nikdo nebyl a začal jsem si pochutnávat na masíčku, no musel jsem to přeci ochutnat, co kdyby se to nedalo baštit...o)) Bohužel po chvilce mě přistihla panička a bylo zle, řekla mi: co mi to tady užíráš ty „mlsná hubo“, že se nestydíš, copak nemáš svoje dobrůtky?...o)) A víte co je zvláštní? Že já jsem jí už několikrát viděl, jak si před obědem pochutnává na řízečku a jiných dobrůtkách a to je v pořádku, že. To moje panička nemá mlsnou hubu, že...o))

Večer jsme našli pod stromečkem hodně dárečků, kromě hraček tam byla taštička plná dobrůtek. Bláhově jsem si myslel, že si svojí paničku během Vánoc pěkně užiji, no musím uznat, že jsem se pěkně mýlil, ani jeden den se mnou nebyla doma, tak snad příští rok mi to vyjde...

 

 

 

Vánoce 2010

Letos jsme s Betty našli opět spousty dárečků pod stromečkem. Po loňské nepříjemné zkušenosti, když jsem spadl a se mnou i stromeček, jsem se mu ze začátku vyhýbal obloukem. Protože moje zvědavost byla silnější než já, začal jsem si prohlížet stromeček zblízka, po chvilce jsem se rozhodl, že přeci jenom zkusím na stromeček vylézt znovu, jenže moje panička mě bedlivě sledovala pohledem a okamžitě zavolala „Švícko, už ať jsi dole nebo uvidíš...“, a tak jsem se raději uvelebil mezi naše dárečky a pohrával si s ozdobičkami. Snažil jsem se být opatrný, abych paničku nerozzlobil a popřípadě zase něco nerozbil, ale i tak sem tam nějaká ozdůbka spadla a rozbila se... , ale na druhou stranu musíte uznat, že jako dekorace pod stromečkem vypadám úžasně....o)))

 

Vánoce 2009

Pod vánočním stromečkem jsme s kámoškou Betty našli spousty dárečků. Přiznám se, že mě osobně víc zajímal stromeček s ozdobičkami, než naše dárečky.
Druhý den ráno jsem se rozhodl, že prozkoumám stromeček z jiného pohledu, než jen prohlížením ze svého pelíšku. Nejprve jsem si hrál s ozdobičkami, pravda pár jsem jich shodil a některé i rozbil. Po chvilce jsem vylezl na stromeček a chtěl jsem se uvelebit na větvičce. Jenže stalo se něco s čím jsem naprosto nepočítal, nejdřív jsem spadl já a za mnou i stromeček....o))) Panička se na mě rozzlobila a poprvé na mě zvýšila hlas, řekla mi: „co to zase vyvádíš ty Švícko nezbedný“. A tak místo průzkumu jsem raději zalezl do svého pelíšku a dělal jsem ze sebe nevinného kocourka (jak jinak, že).....O))))

www.non-prescription-pharmacy.com